Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® tyhjä 136
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G693330136
- Varastotilanne
- 1070kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskun- ja kolhun kestävää ABS-muovia, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon liittämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden yhteispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahva-aukot tekevät laukuista erittäin mukavia kantaa. Kansi kestää enintään 100 kg kuormituksen ja sisältö voi painaa enintään 25 kg.
Toiminto
IPX4: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vierasesineiltä eikä kosketukselta.
Rakenne
Iskun- ja kolhunkestävää ABS-muovia, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon yhdistämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden yhteispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvasyvennykset tekevät laukkujen kantamisesta erittäin mukavaa. Kantta voidaan kuormittaa enintään 100 kg ja sisällön paino voi olla enintään 25 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Laukun ominaisuus | Pinottava |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 311 mm |
| Sisäkorkeus | 107 mm |
| Sisäpituus | 375 mm |
| Paino | 2.2 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 151 mm |
| Ulkomitat pituus | 442 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 357 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693330136 |
|---|---|
| EAN | 4045294435820 |