Muovinen järjestelmäsalkku L-BOXX®-inserteillä 136
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G693335136
- Varastotilanne
- 211kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskun- ja kolhunkestävästä ABS-muovista, täysin roiskevedenpitävä. Tukeva napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon liittämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden kokonaispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvasyvennykset tekevät laukkujen kantamisesta erittäin mukavaa. Kantta voidaan kuormittaa enintään 100 kg ja sisältö saa painaa enintään 25 kg.<Rakenne
Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® nro 693330 koko 136, sisältäen vaahtomuovisen lukituspehmusteen nro 693355 ja kannen sisäkkeen nro 693352.
Toiminto
IPX4: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vierasesineiltä tai kosketukselta.
Malli
Iskun- ja kolhunkestävästä ABS-muovista, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa salkkujen nopean ja helpon yhdistämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmäsalkkuja, joiden kokonaispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvasyvennykset tekevät salkuista erittäin mukavia kantaa. Kansi kestää kuormitusta enintään 100 kg ja sisältö voi painaa enintään 25 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Laukun ominaisuus | Pinottava |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 311 mm |
| Sisäkorkeus | 107 mm |
| Sisäpituus | 375 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 151 mm |
| Ulkomitat pituus | 442 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 357 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693335136 |
|---|---|
| EAN | 2050002047389 |