Kuljetusvaunu järjestelmälaukulle TLBX Tlbx
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Järjestelmälaukuille L-BOXX® nro 693330, 693335, 693337, 693345, 685500, 685520, 685550, 685600, 685610.
Rakenne
Hitsattu teräsrakenne. Kahva Haptoprene-sisäkkeellä ja iskunkestävästä polypropeenista. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (lukituksella), jälkiä jättämätön polyuretaanijuoksupinta, rullalaakeroidut navat.
Pintakäsittely
Hopea jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllyt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaunu, kiinteä kahva |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 790 mm |
| Paino | 9,6 kg |
| Korkeus | 910 mm |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Tukikehyksen korkeus | 180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G918559TLBX |
|---|---|
| EAN | 4062406295622 |