Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® koossa 102, 2 lajitelmalokerolla ja sisäkkeillä 102
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G693337102
- Varastotilanne
- 103kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskun- ja kolhunkestävästä ABS-muovista, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon liittämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden kokonaispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvakupit tekevät laukuista erittäin miellyttäviä kantaa. Kantta voidaan kuormittaa enintään 100 kg ja sisältö voi painaa enintään 25 kg.
Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® nro 693330 koko 102, sisältäen 2 lajitelmalaukkua L-BOXX® Mini, pientarvike-insertin ja kansipehmusteen nro 2.
Toiminto
IPX4: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vierasesineiltä eikä kosketukselta.
Huomautus
Sopiva rullakärry enintään 5 kpl L-BOXX® koon 102 kuljettamiseen löytyy numerolla 693370 koko 5.
Rakenne
Iskun- ja kolhunkestävästä ABS-muovista, täysin roiskevesisuojattu. Tukeva napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon liittämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden yhteenlaskettu paino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvakupit tekevät laukuista erittäin mukavia kantaa. Kansi kestää enintään 100 kg kuorman ja sisällön paino voi olla enintään 25 kg.
Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® nro 693330 koko 102 sisältäen 2 lajitelmalaukkua L-BOXX® Mini, pientarvikesisäkkeen ja kannen sisäosan nro 2.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Laukun ominaisuus | Pinottava |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 313 mm |
| Sisäkorkeus | 71 mm |
| Sisäpituus | 375 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 117 mm |
| Ulkomitat pituus | 442 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 357 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693337102 |
|---|---|
| EAN | 2050002047396 |