Muovinen järjestelmäsalkku L-BOXX®-inserteillä 102
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G693335102
- Varastotilanne
- 810kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Iskuja ja kolhuja kestävästä ABS-muovista, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa laukkujen nopean ja helpon yhteenliittämisen ja erottamisen. Useita järjestelmälaukkuja, joiden yhteenlaskettu paino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvakupit tekevät laukuista erittäin mukavia kantaa. Kantta voidaan kuormittaa enintään 100 kg ja sisältö voi painaa enintään 25 kg.<Rakenne
Muovinen järjestelmälaukku L-BOXX® nro 693330, koko 102, mukaan lukien pientarvikeinsertti ja kannen sisäosa nro 693350.
Toiminto
IPX4: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista, mutta ei suojaa vierasesineiltä eikä kosketukselta.
Huomautus
Sopiva kuljetusvaunu enintään 5 kpl:n L-BOXX® koko 102 -laukkujen kuljetukseen löytyy numerolla 693370, koko 5.
Malli
Iskun- ja kolhunkestävästä ABS-muovista, täysin roiskevesisuojattu. Vankka napsautusmekanismi mahdollistaa salkkujen nopean ja helpon yhdistämisen toisiinsa ja irrottamisen. Useita järjestelmäsalkkuja, joiden kokonaispaino on enintään 40 kg, voidaan kuljettaa yhdessä. Ergonomisesti muotoillut kahvat ja kahvasyvennykset tekevät salkuista erittäin mukavia kantaa. Kansi kestää kuormitusta enintään 100 kg ja sisältö voi painaa enintään 25 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Laukun ominaisuus | Pinottava |
| Materiaali | ABS |
| Sisäleveys | 313 mm |
| Sisäkorkeus | 71 mm |
| Sisäpituus | 375 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 117 mm |
| Ulkomitat pituus | 442 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 357 mm |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-BOXX) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693335102 |
|---|---|
| EAN | 2050002047372 |