Yksipuolinen rei'itetty levyseinä ToolTruckiin 222 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G914855222
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Rakenne
Pari kantavia pylväitä 25×25 mm teräsputkesta, rei'itetyllä teräslevyseinäpaneelilla (□ 9×9 mm, 37 mm jaolla), hopeanvärinen jauhemaalattu.
Rei'itetty seinä toisella puolella, toinen puoli sileää teräslevyseinä.
Toimitussisältö
Rei'itetty teräslevyseinä sisältäen pylväsparin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei’itetty paneeli |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Korkeus | 222 mm |
| Käyttöalue | Rullaava työpöytä |
| Sarja | ToolTruck |
| Rei'itetyn paneelin leveys | 1025 mm |
| Rei'itetty paneeli, korkeus | 222 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914855222 |
|---|---|
| EAN | 4045197893994 |