Arvolokero / sivulokero L L
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G914791L
- Varastotilanne
- 117kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Standardi
Teräslevystä valmistettu ovi kehyksellä, hopeanvärinen jauhemaalattu, ripustettavaksi sisäänvedettyyn sivuseinään. Lukittavissa tappisylinterilukolla.
Liukukahvaan ei voi tehdä asennuksia.
Sopii
Työpajavaunu nro 914540, 914550.
Rullaava työpöytä nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöovi |
|---|---|
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Käyttöalue | Pyörällinen työpöytä |
| Tehokas syvyys | 105 mm |
| Sisäleveys | 380 mm |
| Tehokas korkeus | 750 mm |
| Sarja | ToolTruck |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G914791L |
|---|---|
| EAN | 4045197893857 |