LED-valaisin korjaamovaunuihin, sisältäen kantavat pylväät 20 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G91487120
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 914520, 914524, 914540, 914550.
Rakenne
Valaistusyksikkö täydellisenä LED-valaisimella, liitäntäkaapelilla ja kannatinvarsilla, jotka kiinnitetään korjaamovaunun ja rullaavan työpöydän pylväisiin. Yhdessä kannatinvarressa aukko kaapelin läpivientiä varten pylväiden läpi. Huoltovapaa LED-tekniikka, pitkä käyttöikä. Energiatehokas valaistus on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, neutraalin valkoinen valoväri ja valon värilämpötila 4 000 K.
Valaisimessa on integroidut LEDit. Valaisimen LEDejä ei voi vaihtaa.
Toimitussisältö
LED-valaisin, sisältäen virtalähteen, Wieland-liittimellä kaapelikelaan liittämistä varten, 2 kannatinvartta.
Huomautus
Tilaa kaapelikela nro 914890 koko DE virtaliitäntää varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lisävalaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Sarja | ToolCar |
| Valaisimen pituus | 625 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 123 mm |
| Kantovarren ulottuvuus | 350 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-liitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valovirta | 1700 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Tehonkulutus | 20 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G91487120 |
|---|---|
| EAN | 4045197893741 |