LED-valaisin työpajavaunuihin ilman kantavia pylväitä 20 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G91487020
- Varastotilanne
- 18kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei'itetyille peltilaatikkoseinille nro 914851; 914852 (ei sovellu koolle 222 ja koolle 444).
Rakenne
Valaisinyksikkö täydellisenä, sisältää LED-valaisimen, liitäntäkaapelin ja kannatinvarret kiinnitettäväksi työpajavaunun ja rullaavan työpöydän pylväisiin. Yksi kannatinvarsi, jossa aukko kaapelin läpivientiä varten pylväiden läpi. Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valaistus on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, neutraalin valkoinen valonväri ja värilämpötila 400 K.
Valaisimessa on kiinteät LEDit. Valaisimen LEDejä ei voi vaihtaa.
Toimitussisältö
LED-valaisin virtalähteellä, Wieland-liittimellä kaapelikelaan liittämistä varten, 2 kannatinvartta.
Huomautus
Tilaa kaapelikela nro 914890, koko DE, verkkoliitäntää varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pintakiinnitettävä valaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Valaisimen pituus | 625 mm |
| Valaisimen korkeus | 33 mm |
| Valaisimen leveys | 123 mm |
| Kantovarren ulottuvuus | 350 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistokeliitinjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valovirta | 1700 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Tehonkulutus | 20 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G91487020 |
|---|---|
| EAN | 4045197893734 |