Jalusta, syvyys 28G, korkeus 50 mm 40
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapit nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Toteutus
Teräspeltijalusta laatikoston alle sijoitettavaksi.
Jalusta 50 mm korkea.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistämismahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin poistamalla kaappi voidaan kuljettaa pumppukärryllä.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskuormitukset.
Soveltumaton käyttö
- Älä siirrä jalustalla varustettuja kaappeja, jos ne ovat kuormattuja.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen pumppukärryllä.
Sopii
Työkalukaappeihin nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevyjalusta laatikoston alle sijoitettavaksi.
Jalusta 50 mm korkea.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkelit |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95808040 |
|---|---|
| EAN | 4062406133177 |