Kaapin jalusta, syvyys 28G, korkeus 50 mm 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaapit nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Rakenne
Jalusta 50 mm korkea.
Teräslevyjalusta asennettavaksi rungon alle.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Huomautus
Jalustaa ei ole turvallisuusteknisesti hyväksytty kuljetukseen pumppukärryllä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappi voidaan kuljettaa nosto-/siirtovaunulla.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja kuormattuna.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nosto-/siirtovaunulla.
Sopii
Kaapeille nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Rakenne
50 mm korkea jalusta.
Teräslevystä valmistettu jalusta rungon alle sijoitettavaksi.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95817020 |
|---|---|
| EAN | 4062406545123 |