Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 28G, korkeus 150 mm 40
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappi nro 931005 – 932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta laatikoston alle sijoitettavaksi.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaapin kuljetusta varten.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kokoa 24 oleva jalusta ei ole turvallisuussyistä hyväksytty kuljetettavaksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin irrottamalla kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustalla varustettuja kaappeja, jos ne ovat kuormattuja.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Työkalukaapit nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, joka sijoitetaan laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaappien kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta koossa 24 ei ole turvallisuussyistä hyväksytty siirrettäväksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95808640 |
|---|---|
| EAN | 4062406133276 |