Jalusta kaapille irrotettavalla luukulla, syvyys 28G, korkeus 150 mm 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaapeille nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Malli
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla paneelilla (edessä ja takana) kaapin kuljetusta varten.
Teräslevyjalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Pintakäsittely
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Huomautus
Jalustaa ei ole turvallisuusteknisesti hyväksytty kuljetukseen pumppukärryllä.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30, 40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin irrottamalla kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja kuormattuina.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Kaappeihin nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Rakenne
150 mm korkea jalusta, jossa irrotettava luukku (edessä ja takana) kaapin kuljetusta varten.
Teräslevystä valmistettu jalusta sijoitettavaksi kaapin alle.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95817620 |
|---|---|
| EAN | 4062406545161 |