Eco-katkaisuterä vahvistettu, oikea 26/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidin nro 273893; 273894; 274095; 274097 tai VDI-pidin 319133.
Malli
Eco-jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Rakenteensa vuoksi ei ole yhteensopiva EWS-kiinnikkeiden nro 319148 ja 319149 kanssa.
Huomio
Asennusavain nro 279920 tilataan erikseen.
Sopii
319140 − 319141, koko RR tai LR.
Sopii
Pidin nro 273893; 273894; 274095; 274097 tai VDI-pidin 319133.
Malli
Eco-jäähdytys suoraan leikkuusärmälle ja lisäjäähdytys vapaalle pinnalle.
Huomautus
Rakenteensa vuoksi ei yhteensopiva EWS-kiinnikkeiden nro 319148 ja 319149 kanssa.
Huomio
Asennusavain nro 279920 tilataan erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisuterä |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Kokonaispituus l | 97 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 65 mm |
| Terän korkeus h5 | 26 mm |
| Vapaahionnan pituus | 32.5 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Korkeus h1 | 21.4 mm |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Kokonaispituus ltot | 97 mm |
| Kokonaispituus ltot | 97 mm |
| Kokonaispituus l | 97 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27386426/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197778215 |