Katkaisuteräpala täyssäde HB7010 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuteräpala täyssäde HB7010Käyttötiedot
P
230
P
190
P
180
P
150
P
130
M
150
M
140
S
70
N
250
K
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Toissijainen käyttö | K |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.1 - 0.18 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rauhinnasta viimeistelyyn; Rauhinnasta viimeistelyyn; Rauhinnasta viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1.2 mm |
| Lattaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737383 |
|---|---|
| EAN | 4045197502926 |