Vario Plus Eco -teränpidin suora vasen 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vario Plus Eco -puristinpitimeen nro 274501; 274502; 274531.
Huomautus
Uraleveyksillä 2 mm ja 3 mm urasyvyys tmax = 21 mm rajoittuu työkappaleisiin, joiden halkaisija on enintään 150 mm. Työkappaleille, joiden halkaisija on > 150 mm, pätee tmax = 17 mm. Ura levey dellä 4 mm urasyvyys tmax = 28 mm rajoittuu työkappaleisiin, joiden halkaisija on enintään 150 mm. Työkappaleille, joiden halkaisija on > 150 mm, pätee tmax = 24 mm.
Huomio
Ilman kiinnitysruuveja (sisältyvät puristinpitimen toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Asennusruuvi | 279815 9 |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Sarja | Vario Plus Eco |
| Kokonaispituus ltot | 56.3 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 21 mm |
| Sopivat kääntöterät | Nro 273656–273749 |
| Vaihtoterän koko | 3 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 21 mm |
| Kokonaispituus ltot | 56.3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2745113 |
|---|---|
| EAN | 4067263120421 |