Katkaisu, urankatkaisu HB7010 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisu, urankatkaisu HB7010Käyttötiedot
P
230
P
190
P
180
P
150
P
130
M
150
M
140
S
70
N
250
K
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä pistosorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Toissijainen käyttö | K |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.07 - 0.2 mm/kierros |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737073 |
|---|---|
| EAN | 4045197502872 |