Katkaisuterälevy puolikarkea koneistus HB7215 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuterälevy puolikarkea koneistus HB7215Käyttötiedot
P
300
P
250
P
210
K
280
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat pistosorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7215 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Leikkuusuhde | jatkuvasti |
| Kulmasäde r | 0.4 mm |
| Toissijainen käyttö | P |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0,1–0,23 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0,8–1,7 mm |
| Kulmasäde r | 0.4 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737313 |
|---|---|
| EAN | 4045197502834 |