Katkaisuterälevy täyssäde HB7020 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuterälevy täyssäde HB7020Käyttötiedot
P
220
P
180
P
170
P
140
P
120
M
140
M
130
S
60
N
250
K
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisusorvaukseen kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Toissijainen käyttö | M |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.1 - 0.18 mm/kierros |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737353 |
|---|---|
| EAN | 4045197486684 |