Katkaisu ja uransorvaus HB7215 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisu ja uransorvaus HB7215Käyttötiedot
P
300
P
250
P
210
K
280
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä urasorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7215 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Toissijainen käyttö | P |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.07 - 0.2 mm/kierros |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737063 |
|---|---|
| EAN | 4045197502766 |