Katkaisu, uransorvaus HB7020 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisu, uransorvaus HB7020Käyttötiedot
P
220
P
180
P
170
P
140
P
120
M
140
M
130
S
60
N
250
K
200
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuvasti |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Toissijainen käyttö | M |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0,07–0,2 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Uran leveyden toleranssi w | ±0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2736703 |
|---|---|
| EAN | 4045197719379 |