Monitoriteline suojareunalla 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9148301
- Varastotilanne
- 106kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Verstasvaunu nro 914520, 914524, 914540, 914550, 914590.
ToolTruck-työpöytävaunu nro 914560, 914564, 914568, 914574, 914575.
Rakenne
Teräslevystä, kääntövarrella, hopeanväriseksi jauhemaalattu ja X-ABS-hylly. Työnnetään verstasvaunujen reunakiskoihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Aluslevy |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 320 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Käyttöalue | Työpajavaunu |
| Sarja | Työpajavaunu ToolCar; rullaava työpöytä ToolTruck |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9148301 |
|---|---|
| EAN | 4045197893871 |