Vario Plus Eco-Y -katkaisuteränpidin 3 mm 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vario Plus Eco -pitimiin nro 274531; 274501; 274502.
Rakenne
Akselien katkaisuun enintään 90 mm:n maksimihalkaisijaan asti.
Huomio
Ilman kiinnitysruuveja (sisältyvät työkalunpitimen toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Sarja | Vario Plus Eco; Vario Plus Eco; Vario Plus Eco |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 45 mm |
| Sopivat kääntöterät | 273656 – 273749 |
| Kiristysruuvi | 279815 9 |
| Y | 28 mm |
| Y1 | 2 mm |
| X1 | 9 mm |
| Kokonaispituus l | 90.8 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2745413 |
|---|---|
| EAN | 4067263112457 |