Vario Plus Eco-Y -teränpidin 3 mm 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vario Plus Eco -pitimeen nro 274530; 274500; 274503.
Rakenne
Akselien katkaisuun, enimmäishalkaisija 90 mm.
Huomaa
Ilman asennusruuveja (sisältyvät työkalunpitimen toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitysruuvi | 279815 9 |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei; ei; ei |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Sarja | Vario Plus Eco; Vario Plus Eco; Vario Plus Eco |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 45 mm |
| Sopivat kääntöterät | 273656–273749 |
| Y | 28 mm |
| Y1 | 2 mm |
| X1 | 9 mm |
| Kokonaispituus l | 90.8 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2745403 |
|---|---|
| EAN | 4067263112440 |