Eco-katkaisuterä vahvistettu, oikea 32/3l mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pidin nro 273893; 273894; 274095; 274097 tai VDI-pidin 319133.
Malli
Eco-jäähdytys suoraan leikkuusärmälle ja lisäjäähdytys vapaalle pinnalle.
Huomautus
Rakenteensa vuoksi ei yhteensopiva EWS-kiinnikkeiden nro 319148 ja 319149 kanssa.
Huomio
Asennusavain nro 279920 tilataan erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisuterä |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Kokonaispituus l | 122 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 90 mm |
| Terän korkeus h5 | 32 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 46 mm |
| Vapaahionnan pituus | 45 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Korkeus h1 | 25 mm |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Kokonaispituus ltot | 122 mm |
| Kokonaispituus ltot | 122 mm |
| Kokonaispituus l | 122 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27386432/3L |
|---|---|
| EAN | 4045197983558 |