Lisälaatikko 75 mm 75 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G91479575
- Varastotilanne
- 36kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Verstasvaunuun nro 914520, 914524, 914540, 914550, 914560, 914564, 914568, 914574, 914575, 914590.
Asennetaan vaunun alle.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdella värillä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Huomautus
- Lisälaatikko, joka sopii verstasvaunuihin valmistusvuodesta 08/2017 alkaen.
- Lisälaatikkoa ei voi lukita.
- Ei voida yhdistää kaapelikelaan nro 914890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 20 kg |
| Nostokyky | 20 kg |
| Käyttöalue | Korjaamovaunu |
| Tehokas syvyys | 435 mm |
| Sisäleveys | 290 mm |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Sarja | ToolCar |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G91479575 |
|---|---|
| EAN | 4045197893864 |