Avoin PE-laatikko, irrallinen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Laatikkolistoihin nro 914920, 928235, Multifix 928201 (ei kuitenkaan kokoja SB2 ja SB3Z), asennusvaunuun nro 918583 koko TB3, pidiketauluihin nro 940705 koko S yhdessä järjestelmäkaappien kanssa sekä hyllykaappeihin / seinäkaappeihin nro 944003–944039 ja nro 943901–943907. Lisäksi GARANT easyFix -laatikonpidikkeellä nro 955810 koko 100 voidaan ripustaa pienet avoimet säilytyslaatikot nro 963321 koot SB6 ja SB5 yksittäin rei’itetyille paneeleille.
Huomautus
Avoimet säilytyslaatikot toimitetaan erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avoin säilytyslaatikko |
|---|---|
| Väri | vihreä |
| Korkeus | 200 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Korkeus | 200 mm |
| Materiaali | polyeteeni |
| Leveys | 310 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Valmius ikkunaa varten | kyllä |
| Valmisteltu ikkunoille säilytysjakoina | ei |
| Merkintämahdollisuus | tekstilistojen avulla |
| Valmisteltu EAN-koodia varten takapuolelle | ei |
| Valmisteltu kannelle | kyllä |
| Laatikoiden lukitus | ei |
| Väri | vihreä |
| Tyyppi | SB2 |
| Sisäleveys | 280 mm |
| Sisäsyvyys | 445 mm |
| Väri | vihreä |
| Tilavuus: | 23.1 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 963321 |
|---|---|
| EAN | 4009292800141 |