Ripustuspaneelit kokonaan peltisille oville
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä koukkujen ja avointen säilytyslaatikkojen kiinnittämistä varten. Ripustustaulut ruuvataan kääntöovien sisäpuolelle mukana toimitetuilla kiinnitystarvikkeilla.
Vain kaappeihin, joissa on eteenpäin avautuvat, kokonaan peltiset ovet, alkaen 750 mm leveydestä ja 1000 mm korkeudesta. 2000 mm korkeisiin kaappeihin voidaan asentaa 2 taulua per eteenpäin avautuva ovi. Kantavuus per ovi: 10 kg
Maalaus
Antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
- Avoimia varastolaatikoita ja leveitä työkaluja ei voi ripustaa samalle korkeustasolle kuin hylly.
- Vain GridLine-kaappeihin, joissa on kääntöovet. <Rakenne
- Asennettavaksi GridLine-kaappien kokonaan peltisten kääntöovien sisäpuolelle alkaen 750 mm leveydestä ja 1 000 mm korkeudesta mukana toimitetun kiinnitysmateriaalin avulla.
- Enintään kahden pidiketaulun asennus GridLine-kaappien kokonaan peltisten kääntöovien sisäpuolelle 2 000 mm korkeudessa.
- Tuotenro 940705 S: pidiketaulut avointen säilytyslaatikkojen vastaanottamiseen.
- Tuotenro 940705 L: pidiketaulu Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden vastaanottamiseen.
- Älä ylitä enimmäiskantavuutta 10 kg per kääntöovi.
- Avoimia varastolaatikoita ja leveitä työkaluja ei voi ripustaa samalle korkeustasolle kuin hylly.
- Tarkoitettu vain GridLine-kaappeihin kääntöovilla.
□9 × 9 mm 37 mm:n jaolla pidikkeinä rei'itettyjen paneelien tarvikkeille (ryhmä 95).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
Toteutus
Teräslevyä koukkujen ja avointen säilytyslaatikkojen kiinnitykseen. Ripustuspaneelit ruuvataan kääntöovien sisäpuolelle mukana toimitettavilla kiinnikkeillä.
Vain kaappeihin, joissa eteen aukeavat kokonaan peltiset ovet, leveydestä 750 mm ja korkeudesta 1000 mm alkaen. 2000 mm korkeissa kaapeissa voidaan asentaa 2 paneelia per eteen aukeava ovi. Kantavuus per ovi: 10 kg
Maalaus
Antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
| Tuotetyyppi | Rei’itetty paneeli |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Paksuus | 28 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 940705 |
|---|---|
| EAN | 4062406068455 |