Asennusvaunu
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva hitsattu teräsputkirunko. Modulaariseen kantokiskojen kiinnitykseen avoimia säilytyslaatikkoja varten. Molempia puolia voidaan käyttää; kummallekin puolelle voidaan ripustaa 8 kantokiskoa (riippuen laatikoiden tehokkaista korkeuksista). Kantokiskot voidaan ripustaa 50 mm:n jaolla ja niiden kantavuus on 30 kg. Ergonominen 2K-Haptoprene-työntökahva. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), jälkiä jättämätön polyuretaanipintainen kulutuspinta, rullalaakeroidut navat.
Maalipinta
Hopea jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Toimitussisältö
tyhjä.
Malli
Tukeva hitsattu teräsputkirunko. Modulaariseen kantokiskojen kiinnitykseen avoimia säilytyslaatikoita varten. Molemmat puolet ovat käytettävissä; kumpaankin puoleen voidaan ripustaa 8 kantokiskoa (riippuen laatikoiden efektiivisistä korkeuksista). Kantokiskot voidaan ripustaa 50 mm jaolla ja niiden kantavuus on 30 kg. Ergonominen 2K-Haptoprene-työntökahva. 2 kiinteää ja 2 kääntyvää pyörää (jarrulla), jälkiä jättämätön polyuretaanijuoksupinta, rullalaakeroidut navat.
Maalipinta
Hopea jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ei sisällä asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Materiaalikärry |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 50 mm |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Syvyys | 710 mm |
| Tyyppi | TB3/0 |
| Leveys | 1225 mm |
| Paino | 27.2 kg |
| Korkeus | 1200 mm |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Maksimikantavuus | 250 kg |
| Tehokas syvyys | 700 mm |
| Sisäleveys | 1000 mm |
| Asennusjako | 50 mm |
| Tehokas korkeus | 900 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 918583 |
|---|---|
| EAN | 4045197684158 |