Korjaamovalikoima 23 23
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikoston rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520–914582.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-kovavaahtomuovisisäkkeissä. Vaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja sen alapuolella oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Kovavaahtomuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955002
: 1 kpl
GARANT digitaalinen työntömitta IP54 nro 412680 koko 150: 1 kpl
GARANT rullamitta nro 462210 koko 3: 1 kpl
GARANT kevytmetallinen vesivaaka nro 467020 koko 250: 1 kpl
GARANT lenkkiavain nro 613600 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin
GARANT talttapäinen ruuvitaltta nro 660032 koot 3,5; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvitaltta nro 667702 koot 1; 2; 3: 1 kpl kutakin
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700930 koko 180: 1 kpl
GARANT polygrip-pihdit nro 706001 koko 250: 1 kpl
GARANT kärkipihdit, suorat, nro 713040 koko 200: 1 kpl
GARANT sivuleikkurit nro 724840 koko 160: 1 kpl
GARANT yleisveitsi 2K-kahvalla ja 3 terällä nro 845020 koko 18: 1 kpl
Sopii
GARANT-työkalukärryihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkoruudukkomitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkalukärry nro 914520 – 914582.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri (harmaa) näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahdosisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Työpajavaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Toteutus | työpajavaunun vetolaatikkoon |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95500223 |
|---|---|
| EAN | 4067263723691 |