Pieni pituusmittauspöytä Precimar
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pieni pituusmittauspöytä nopeisiin ja tarkkoihin mittauksiin tuotantoalueella. Portaaton korkeussäätöinen tukipöytä (⌀ 60 mm). Käytettyjen mittavälineiden suoja integroidulla kytkimellä. Karkaistut mittapinnat. Voidaan käyttää kaikkien 8 mm:n kiinnitysvarrella varustettujen näyttölaitteiden kanssa (toimitetaan pyynnöstä).
Toimitussisältö
Ilman hienomittakelloa tai mittakelloa.
Lisävarusteet
Mittakello nro 434314 koko 25; 434318 koko 25; 434320 koko 25; 434324 koko 25; 434656 koko 25; 434655 koko 25; kompakti pituusmittalaite 434707 koko 1200; induktiivinen anturi 434760 koko 2004M
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkkuusmittakellon kiinnitysmitta |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Mittausalue | 25 mm |
| Paino | 9 kg |
| Mittapintojen tasoparallellisuus | 1 µm |
| Mittausalue | 25 mm |
| Mittausvoima | 5 N |
| Mittaustasot − ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 424920 |
|---|