Hylsyavainsarja 1/2 tuuman nelikulma 32 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti kestävässä, erikoismuotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina valmiina käyttöön.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierteellä M5 − M22 ja sisäisille Torx®-ruuveille kierteellä M5 − M14.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientavaralaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö taulukkokäyttö
kuusiokantahylsyt: 18 kpl nro 642229 koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34
Torx®-ruuvitalttahylsyt: 8 kpl nro 643629 koko TX25; TX27; TX30; TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
T-kahva: 1 kpl nro 641329 koko 295
Jatkot: 3 kpl nro 641029 koko 75; 125; 250
kumpikin 1 kuusiokantahylsyavain: 1 kpl nro 641629 koko 1/2
Räikkäavain: 1 kpl nro 640025 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit; kuusiokolohylsy; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit; kuusiokolohylsy; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit; kuusiokolohylsy |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8–34 mm |
| Osien lukumäärä | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6390626 |
|---|---|
| EAN | 4062406061395 |