Ruuvinväännin-/hylsykärki Torx®-ruuveille, 1/2 tuumaa Tx50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko ottaa vastaan ja välittää vääntömomentin. Tiukkatoleranssinen neliöveto varmaan ja vakaaseen kiinnitykseen käyttötyökaluun. Neliöveto standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu. Tappi sitkeästi karkaistua, korkean kovuuden materiaalia, kirkas.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22.5 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Torx®-profiili | TX50 |
| Profiilimitta a | 8.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G643629TX50 |
|---|---|
| EAN | 4062406062316 |