Ruuvinväännin-/hylsykärki Torx®-ruuveille, 1/2 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko, joka ottaa vastaan ja välittää vääntöenergian. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaan ja vakaaseen kiinnitykseen käyttötyökaluun. Sisäneliö DIN 3120 -standardin mukainen.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu. Tappi sitkeästi karkaistua, korkean kovuuden omaavaa materiaalia, kirkas.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22,5 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Torx®-profiili | TX25 |
| Profiilimitta a | 4,4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 643629 |
|---|---|
| EAN | 4062406062262 |