Torx®-ruuvien ruuvauskärkihylsysarja 1/2 tuuman neliövääntiö 10 osaa 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset neliöliitännät DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Sisä-Torx®-ruuveille, kierre M4–M14.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Ruuvauskärkihylsyt
Torx®: 10 kpl nro 643629
koot TX20; TX25; TX27; TX30;
2×TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvimeisselit |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63950110 |
|---|---|
| EAN | 4062406061432 |