Systembox 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiLajitelman nro 630062, 630162, 630262, 630299, 630325 koko SD (alkaen katalogista 50), 630855 koko 6 (alkaen katalogista 50), 633812, 639402, 639501.
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 125 mm |
| Sisäkorkeus | 37 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 45 mm |
| Ulkomitat pituus | 257 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 147 mm |
| Sisäpituus | 250 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303052 |
|---|---|
| EAN | 4062406166243 |