Kuusiokolo-ruuvinvääntöhylsysarja 1/2 tuuman neliö 10 osaa 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset neliökiinnitykset DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuveille, kierre M5 − M27.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvimeisselihylsyt
6-kolo: 10 kpl nro 643229
koko 4; 5; 6; 7; 8; 10;
12; 14; 17; 19
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
|---|---|
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 10 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63940210 |
|---|---|
| EAN | 4062406061418 |