Järjestelmälaatikko 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiValikoimaan asti: Katalogi 49 nro 630163, 630263, 630300, 630325, 633813, 639403, 639503.
Järjestelmälaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 120 mm |
| Sisäkorkeus | 35 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 45 mm |
| Ulkomitat pituus | 260 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 132 mm |
| Sisäpituus | 254 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303102 |
|---|---|
| EAN | 4045197524287 |