Hylsyavainsarja 3/8 tuuman neliö 15 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5 – M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 11 kpl
Koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Jatkot: 2 kpl nro 635429, pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovikoteloRakenne
Kuusiokantaisilla hylsyavaimen teräosilla nro 637229.
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuoviupotteessa, jossa ne ovat aina valmiina käyttöön.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/-muttereille, kierre M5–M12.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 11 kpl
Koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Jatkovarret: 2 kpl nro 635429, koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovikotelo |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Materiaali | Kromi-vanadiini |
| Pinta | kromattu |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet; 6-kulmahylsyavaimet; 6-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 633812 |
|---|---|
| EAN | 4062406060718 |