Kuusiokolohylsy 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Avaimen koot tiukoin toleranssein ja HT-Drive-profiili suojaa ruuvinkantoja ja muttereita.
Ohutseinämäiset myös työskentelyyn erittäin ahtaissa tiloissa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokolohylsyavaimen kärjet ovat saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 637232; HOLEX: nro 637222).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Normi | DIN 3124 |
| ⌀ ulostulopuolella | 27.9 mm |
| Pituus | 29 mm |
| Avaimenväli | 21 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637229 |
|---|---|
| EAN | 4062406061197 |