GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, varusteltu, kiinteä L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G987112L
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Modulaarinen puhdistustorni puhdistusvälineiden suoraan saatavuuteen. GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto epäsymmetrinen on täysin varusteltu 2 materiaalinkerääjällä ja GARANT easyFix -paperirullatelineellä. Materiaalinkerääjät voidaan kiinnittää perforoituun paneeliin mukana toimitettavan GARANT easyFix -peruslevyn avulla.
Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on perforoidut paneelit kaikilla sivuilla, ruudukolla □ 9×9 mm 37 mm jaolla, perforoitujen paneelien lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Antrasiitinvärinen lisäosa, jossa puhdistussymboli, mahdollistaa nopean tunnistamisen. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalipinta
Kaksivärinen, jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
GARANT Uni Line Cleaning Tower nro 987102 koko L; 2 × nro 987125 koko 25; 1 × nro 955805 koko 1.
Huomautus
Sopivat paperikuivausliinat löytyvät numerosta 089103 koko W, numerosta 089105 koko W, numerosta 089127 koko W.
Tekniset tiedot
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
|---|---|
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 115 kg |
| Korkeus | 2140 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | CLEANING Tower UNI Line |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987112L |
|---|---|
| EAN | 4067263104247 |