GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, kiinteä L L
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G987102L
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Modulaarinen puhdistustorni puhdistuslaitteiden suoraan käyttöön. GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, epäsymmetrinen, voidaan varustaa molemmilta puolilta. Alaosastoon voidaan sijoittaa 4 kpl materiaalinkerääjää nro 987125 koko 25. Pienempään osastoon voidaan säilyttää puhdistusaineita ja puhdistusvälineitä.
Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täydellisellä yhteensopivuudella GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Kaikissa ulkoseinissä ja väliseinässä on kaikilta puolilta rei'itetyt paneelit, □ 9×9 mm 37 mm jaolla, lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Antrasiitinvärinen lisäosa puhdistuspiktogrammilla mahdollistaa nopean visualisoinnin. Vaihtoehtoisesti lukittavat ovet koossa L mahdollistavat turvallisen säilytyksen. Ovea ei voi yhdistää paperirullatelineen kanssa.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Toimitussisältö
GARANT Uni Line Cleaning Tower H-muoto, epäsymmetrinen; lisäosa nro 955476 koko L
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puhdistusasema |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Tehokas syvyys | 180/ 330 mm |
| Sisäleveys | 690 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 96 kg |
| Korkeus | 2140 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | Cleaning Tower |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987102L |
|---|---|
| EAN | 4062406588915 |