GARANT easyFix annostelulaatikon pidike ⌀ 6 mm 1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9555801
- Varastotilanne
- 320kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Annostelijateline kertakäyttökäsineille, korvatulpille, kasvopyyhkeille jne. Lankakannatin on säädettävissä syvyyssuunnassa siten, että laatikot pysyvät tukevasti kiinnitettyinä eivätkä liu’u. Teräslankaa voidaan siirtää muovipidikkeessä (neljä mahdollista lankasijaintia).
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki asiaankuuluvat pohjalevyt.
Sopii
Laatikon koko: syvyys 55–75 mm.
Sopii
Reikälevyihin, joissa on □ 9×9 mm reiät 37 mm jaolla.
Malli
Annosteluteline kertakäyttökäsineille, korvatulpille, kasvoliinoille jne. Lankakannatinta voidaan säätää syvyyssuunnassa siten, että laatikot ovat tukevasti kiinnitettyinä eivätkä liu'u. Teräslankaa voidaan siirtää muovipidikkeessä (neljä mahdollista lankasijaintia).
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki mukana toimitettavat pohjalevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
|---|---|
| Leveys | 220 mm |
| Korkeus | 128 mm |
| Tehokas syvyys | 75 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9555801 |
|---|---|
| EAN | 4062406196202 |