Valkotaulu 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Valkotaulu ilman kehystä, valkoiseksi lakatulla pinnalla. Taulu on pyyhittävä, kirjoitettava ja magneettinen. Mukana 4 kpl GARANT easyFix -muovitulppia ja ruuvit kiinnitykseen rei’itettyihin paneeleihin. Voidaan asentaa pysty- tai vaaka-asentoon.
Huomautus
Sopiva tussisarja valkotauluille löytyy numerosta 974549 koko 4 ja valkotaulupyyhin numerosta 974555 koko 1.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valkotaulu |
|---|---|
| Paksuus | 3 mm |
| Usp1 | magneettinen |
| Usp2 | valkoinen, kirjoitettava |
| Leveys | 475 mm |
| Korkeus | 630 mm |
| Paksuus | 3 mm |
| Taulun väri | valkoinen |
| Magneettitaulu | kyllä |
| Voidaan käyttää pysty- tai vaakasuuntaisesti | kyllä |
| Kirjoitettava taulu | kyllä |
| Kaatokulho saatavilla | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9568121 |
|---|---|
| EAN | 4062406773564 |