GARANT easyFix -muovilaatikko, 3 lokeroa, 73 mm 73 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G95578573
- Varastotilanne
- 984kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Malli
Muovilaatikko helposti saatavilla olevaan pihdien, saksien, tappien ja veitsien säilytykseen. 2 pientä lokeroa ja 1 suuri lokero.
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki mukana tulevat pohjalevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Syvyys | 73 mm |
| Syvyys | 73 mm |
| Leveys | 73 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Tehokas korkeus | 73 mm |
| Sarja | Easyfix |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95578573 |
|---|---|
| EAN | 4062406206437 |