GARANT easyFix -rullapidike ⌀ 6 mm 260x60
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G955570260X60
- Varastotilanne
- 149kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyyn, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rullapidike |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Sisäleveys | 260 mm |
| Tehokas korkeus | 60 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955570260X60 |
|---|---|
| EAN | 4062406196196 |