Pyyhintäpaperi, erittäin vahva W W
- Tuotemerkki
- Tork
- Tuotenumero
- G089127W
- Varastotilanne
- 470kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Paperirullatelineeseen nro 089160, koko W4.
Rakenne
Tork pyyhintäpaperi, erittäin vahva (440): öljyn ja rasvan pyyhkimiseen. Normaalia paperia vahvempi ja paremmin imevä QuickDry-laadun ansiosta.
Laaja valikoima erikoisliinoja pyyhintään ja puhdistukseen. Jokainen liina on suunniteltu tiettyä tehtävää varten. Yhdessä sopivan hygienia-annostelijan kanssa saat tehokkaan järjestelmän.
Oikealla pyyhintäliinalla imeytät vuotaneet tai roiskuneet nesteet huomattavasti tehokkaammin ja poistat lian ja pölyn. Kädet ovat suojassa epäpuhtauksilta ja kuumuudelta. Tork-liinoja on saatavana rullina tai arkkeina. Tutustu Torkin eri tuotteisiin, jotka tekevät työympäristöstäsi puhtaamman, turvallisemman ja tehokkaamman. Kaikki Torkin pyyhintäliinat ovat FSC- ja EU-ympäristömerkittyjä.
Liina soveltuu elintarvikekosketukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paperiset käsienkuivauspyyhkeet |
|---|---|
| Pituus | 340 mm |
| Leveys | 369 mm |
| Sopii pidikkeeseen/annostelijaan | F1, W1 |
| Repäisypituus | 750 |
| Varasto | 3 |
| Väri | sininen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G089127W |
|---|---|
| EAN | 7322540183795 |