easyBin-materiaalinkeräin 25 l 25
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin, joissa □ 9×9 mm 37 mm jaolla, GARANT Uni Line Cleaning Tower nro 987102–987123, GARANT Uni Line nro 955440–955465, verstasvaunu nro 914520–914590. Multifix-seinälistat nro 955340 ja 955350.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu materiaalinkeräin, jossa on itse sulkeutuva kääntyvä kansi ja kestävät muovisarana. Kannessa 3 avausasentoa heittoluukulle: push-in, luukku nostettuna (puoliavoin), luukku täysin auki lukitusasennossa. Irrotettava kansi helppoa tyhjennystä varten. Kaksi kahvaa peltiastian vasemmalla ja oikealla puolella helpottavat kuljetusta. Mukana 2 GARANT easyFix -pohjalevyä ripustusta varten reikälevyihin tai kapeisiin seinälistoihin.
Toimitussisältö
Sisältää 2 × GARANT easyFix -pohjalevyt nro 955820 ja adapterilevyn ripustusta varten GARANT easyFix -pohjalevyyn. Itseliimautuva kuvamerkki materiaalinkeräimen tunnistamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakori |
|---|---|
| Syvyys | 230 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Korkeus | 500 mm |
| Tilavuus: | 25 l |
| Syöttöluukkujen leveys | 250 mm |
| Korkeus ilman läppäkantta | 400 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G98712525 |
|---|---|
| EAN | 4067263886631 |