GARANT easyFix -paperirullateline 1 1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9558051
- Varastotilanne
- 239kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rullille, enimmäisrullaleveys 370 mm.
Rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm 37 mm jaolla.
Rakenne
Erittäin vankka ja tukeva paperirullateline, jossa 2 teräslevykonsolia. Alumiiniakseli ⌀ 32 mm muovisilla päätykappaleilla. Ylös kääntyvä kansi, jossa repäisyreuna ja lukitus auki-asentoon, helpottaa rullien vaihtoa. Paperirulla voidaan ripustaa 2 asentoon.
Etukiinnitys – paperirullan halkaisija vähintään: 350 mm.
Takakiinnitys – paperirullan halkaisija vähintään: 250 mm.
Rullan hylsyn halkaisija vähintään: 42 mm
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki mukana olevat pohjalevyt.
Huomautus
Sopivat puhdistusliinat löytyvät tuotenro 089103 koko W, nro 089105 koko W, nro 089132 koko W.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kelateline |
|---|---|
| Leveys | 238 mm |
| Korkeus | 310 mm |
| Sisäleveys | 370 mm |
| Nostokyky | 8 kg |
| Sarja | Easyfix |
| Pituus | 377 mm |
| Akselin ⌀ | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9558051 |
|---|---|
| EAN | 4062406799038 |