LED-valaistusyksikkö sivuasennukseen 15 W 15 W
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kantavaan pylvääseen nro 928010, nro 928020, nro 928030 sekä nro 928075 ja nro 928076.
Rakenne
Valaisin täydellisenä valonlähteellä ja liitäntäkaapelilla asennettavaksi kytkimeen nro 928470 ON/OFF tai 928460 ON/OFF (teollisuuspistoke). Huoltovapaa LED-tekniikka pitkällä käyttöiällä. Energiatehokas valonlähde on erittäin tasainen, häikäisemätön ja välkkymätön, sillä on hyvä värintoisto tasapainoisten spektriosuuksien ansiosta sekä korkea ääriviiva- ja kontrastiterävyys. Värilämpötila / valonväri noin 4 000 K.
LED-valaisin sivuttaiseen kiinnitykseen asennuksessa kantavien pylväiden yhteyteen. Valaisinta voidaan kääntää 180° portaattomasti optimaalista valaistusta varten. Jokainen eri valaisimista voidaan kytkeä päälle ja pois sisäänrakennetun kytkimen avulla.
Tässä valaisimessa on kiinteästi asennetut LED-valot. Valaisimen LED-valoja ei voi vaihtaa.
Maalipinta
Kupu RAL 7035 vaaleanharmaa, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinta-asennettava valaisin |
|---|---|
| Syvyys | 60 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Leveys | 455 mm |
| Sarja | Multifix |
| Liitäntätyyppi, tulo | GST-pistoliitäntäjärjestelmä |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Asennuskorkeus | 120 mm |
| Asennuskorkeus | 120 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Leveys | 455 mm |
| Pituus | 455 mm |
| LED-tekniikka | kyllä |
| Valaistus | kyllä |
| Virtakytkin | kyllä |
| Valovirta | 630 lm |
| Tehonkulutus | 15 W |
| Valaisimen syvyys | 30 mm |
| Valaisimen pituus | 300 mm |
| Virtakytkimien lukumäärä | 1 |
| Portaattomasti kääntyvä | 180 astetta |
| Kiertoalue | 180 astetta |
| Valaisimen pituus | 300 mm |
| Valaistus | kyllä |
| Kääntöalue | 180 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G92862015 |
|---|---|
| EAN | 4062406117504 |